Vier de opening van Books 4 Life op 24 mei!

  • 289 weergaven

Details

Zaterdag 24 mei 2025 van 10:00 tot 17:00 uur

Afgelopen

Books4Life Nijmegen

Kanunnik van de Putstraat 39, Nijmegen, Nederland

Books 4 Life Nijmegen opent met trots de deuren van haar nieuwe winkel op zaterdag 24 mei. De feestelijke opening vindt plaats op het nieuwe adres aan de Kanunnik van de Putstraat 39 (in Brakkenstein). Iedereen is van harte welkom om tussen 10:00 en 17:00 uur een kijkje te komen nemen. Bewoners van Brakkenstein krijgen nog een flyer in de bus waarmee zij korting op boeken krijgen!

De vrijwilligers van Books 4 Life hebben met veel inzet gewerkt aan een mooie en uitnodigende winkelruimte, waar tweedehands boeken een tweede leven krijgen. Zoals altijd gaat de opbrengst van de boekenverkoop naar landelijk gekozen projecten van de  goede doelen, te weten Amnesty International, Oxfam Novib en het Armoedefonds en naar kleinere lokale initiatieven op het gebied van mensenrechten en armoedebestrijding. Tijdens de openingsdag ontvangen zes lokale goede doelen donaties. Dit zijn: wereldvrouwenhuis Mariam, stichting Zaare, Kledingbank Nijmegen, stichting Vrienden van Kibera, Voedselbank Nijmegen-Overbetuwe en Impact Direct.

Het programma ziet er als volgt uit:

In de ochtend: voorlezen voor kinderen n.a.v. Annie MG Schmidt-week

12:30 uur: officiële opening (door ervaren Nimweegse lintjesdoorknipper..)

14:00 uur: Nijmeegse schrijfster Steffie van den Oord vertelt over haar nieuwste boek Kinderen in oorlogstijd

15:00 uur: donaties aan goede doelen (locatie Kunstmagazijn, naast de boekwinkel)

16:00 uur: Feestelijke borrel in de winkel

Muziek wordt verzorgd door Tuesday Moon, een Nijmeegs roots-, folk- en americanaduo, bestaande uit Odin Dekkers en Maarten Steenmeijer.

Ook is er ruim de gelegenheid om kennis te maken met de vrijwilligers en meer te leren over het werk van Books 4 Life. Books 4 Life Nijmegen is onderdeel van een landelijke organisatie die sinds 2006 tweedehandsboekenwinkels runt voor het goede doel en om boeken een tweede leven te geven en voor iedereen toegankelijk te maken. De winkel in Nijmegen draait volledig op vrijwilligers en combineert liefde voor boeken met maatschappelijke betrokkenheid.

Reacties

Over de organisator

Over de organisator
Books4Life Nijmegen zamelt tweedehands boeken in en verkoopt deze voor een zachte prijs. De opbrengst gaat naar goede doelen.... Lees meer