MijnBrakkenstein.nl

Inloggen of inschrijven

Nieuw jaar, nieuwe curssusen



Zin in een nieuwe cursus?  

Ook in januari 2020 starten wij weer met ongeveer 120 cursussen.

Hebt u zin om een cursus te volgen dan kunt u zich nu al inschrijven, want sommige cursussen zijn al aardig vol.

U kunt zich inschrijven via onze website www.deopstap-nijmegen.nl of mailen naar of bel 024-3238111.

Onderstaande cursussen zijn nog te boeken.

 

Cursusnaam

Tijden

Start

Wijkcentrum

 

 

Week 2

 

Maak je eigen kleding/textiel

19.15 - 21.15

maandag 6 januari 2020

Hatert

Werkplaats papier-maché

09.30 - 12.00

dinsdag 7 januari 2020

Ark van Oost 

Kennismaking babygebaren

20.00 - 21.30

dinsdag 7 januari 2020

Ark van Oost

Digitaal fotoboek maken 

13.30 - 16.30

dinsdag 7 januari 2020

Biezantijn

Beter eten, gezond gewicht

19.00 - 20.30

dinsdag 7 januari 2020

Ark van Oost

Vitaal blijven met spier(kracht)training

17.00 - 18.00

dinsdag 7 januari 2020

Ark van Oost

Spaans 50+ vervolg

09.30 - 11.00

dinsdag 7 januari 2020

Burghardt

Spaans 50+ 

11.15 - 12.45

dinsdag 7 januari 2020

Burghardt

Integrale Hatha yoga mannen

17.45 - 18.45

dinsdag 7 januari 2020

Yoga Kula

Italiaans 2 vervolg

11.30 - 13.00 

woensdag 8 januari 2020

Ark van Oost

Wie schrijft die blijft 2

15.30 - 17.30

woensdag 8 januari 2020

Ark van Oost

Vitaal blijven met spier(kracht)training

17.00 - 18.00 

donderdag 9 januari 2020

Ark van Oost

Eigentijds Sjamanisme, vervolg

10.00 - 12.30

vrijdag 10 januari 2020

Ark van Oost

Adobe Photoshop, vervolg

14.00 - 16.00

vrijdag 10 januari 2020

Schakel

 

 

Week 3

 

Breien voor beginners 

19.30 - 21.00

maandag 13 januari 2020

Hatert 

Portugees niveau 1 

10.00 - 12.00

maandag 13 januari 2020

Ark van Oost

Portugees niveau 2

13.00 - 15.00

maandag 13 januari 2020

Ark van Oost

Tekenen en schilderen, ontdekkingsreis

19.30 - 21.30

maandag 13 januari 2020

Ark van Oost

Turks niveau 2

19.00 - 20.30

maandag 13 januari 2020

Heseweide

Chinees 3

19.30 - 21.00

maandag 13 januari 2020

Ark van Oost

Engels conversatie 2 vervolg

19.00 - 20.30

maandag 13 januari 2020

Burghardt

Chi Neng Qigong, beginners

10.00 - 11.00

dinsdag  14 januari 2020

Weeshuis

Chi Neng Qigong, vervolg

11.00 - 12.00

dinsdag 14 januari 2020

Weeshuis

Feldenkrais

10.00 - 11.00

dinsdag 14 januari 2020

Hatert

Numerologie 

10.00 - 11.30

dinsdag 14 januari 2020

Hatert

Schaken kennismaking

13.30 - 15.00

dinsdag 14 januari 2020

Hatert

Turks niveau 1

19.00 - 20.30

dinsdag 14 januari 2020

Heseweide

Bewegen op muziek (BOM)

11.00 - 12.00

woensdag 15 januari 2020

Fudochi

 

 

 

 

Van figuratief naar abstract

12.30 - 15.00

woensdag 15 januari 2020

Ark van Oost

Maak je eigen kleding

19.00 - 21.00

woensdag 15 januari 2020

Ark van Oost

Energetische meditatie 

19.00 - 21.30

woensdag 15  januari 2020

Cordium

Breien voor beginners 

09.30 - 11.00

woensdag 15 januari 2020

Hatert 

Vervolgcursus Windows 10 

11.00 - 13.00

woensdag 15 januari 2020

Hatert

Beveiliging Windows computers

13.30 - 15.30

woensdag 15 januari 2020

Hatert

Yin yoga

20.30 - 21.30

donderdag 16 januari 2020

Yoga Kula

Tijd voor ontspannen 

13.00 - 14.00

donderdag  16 januari 2020

Yoga Kula

Chinees, niveau 1

19.00 - 20.00

donderdag 16 januari 2020

Ark van Oost

Chinees, niveau 2

20.15 - 21.45

donderdag 16 januari 2020

Ark van Oost

Fotografie en fotobewerking, niveau 2 

13.30 - 16.00

donderdag 16 januari 2020

Ark van Oost

Basiscursus in Windows 10 

13.00 - 15.00

donderdag 16 januari 2020

Hatert 

Chi Gong 

12.00 - 13.00

donderdag 16 januari 2020

Anahata

Do-in yoga

10.00 - 11.00

vrijdag 17 januari 2020

Biezantijn

Do-in yoga voor 70-plussers

11.15 - 12.15

vrijdag 17 januari 2020

Biezantijn

Jin Shin Jyutsu

10.00 - 12.00

vrijdag 17 januari 2020

Ark van Oost

Engels 2

13.00 - 14.30

vrijdag 17 januari 2020

Ark van Oost

Haakgroep, haken voor iedereen

09.30 - 11.00

vrijdag 17 januari 2020

Hatert 

Portugees niveau 3 

14.00 - 16.00

vrijdag 17 januari 2020

Ark van Oost

 

 

Week 4

 

Cultuur in Azië, Afrika en Zuid-Amerika

14.00 - 16.00

maandag 20 januari 2020

Schakel

Arabisch niveau 1

14.00  -15.15

maandag 20 januari 2020

Ark van Oost

Arabisch niveau 2

15.30 - 16.45

maandag 20 januari 2020

Ark van Oost

Sacred Dance, Med. des Tanzes

14.00 - 16.00

maandag 20 januari 2020

Daalsehof

Ukelele spelen

18.30 - 20.00 

maandag 20 januari 2020

Biezantijn

Open Atelier

15.00 - 17.00 

dinsdag 21 januari 2020

Ark van Oost

Internationaal koken 

18.30 - 21.30

dinsdag 21 januari 2020

Hatert

Literatuurgesch. Romantiek

10.00 - 12.00

dinsdag 21 januari 2020

Burghardt 

Kern van de Natuurkunde 

14.30 - 16.30

woensdag 22 januari 2020

Burghardt

Japans 2

19.30 - 21.00 

woensdag 22 januari 2020

Ark van Oost

Russisch, niveau 1

14.00 - 15.30

woensdag 22 januari 2020

Ark van Oost

Russisch , vervolg

16.00 - 17.30

woensdag 22 januari 2020

Ark van Oost

Samsung tablet

14.00 - 16.00

donderdag 23 januari 2020

Hatert

Japans 1

14.00 - 15.30

vrijdag 24 januari 2020

Ark van Oost

 

 

Week 5

 

Schaken voor beginners en half gevorderden

13.30 - 15.00

dinsdag 28 januari 2020

Hatert

Denkend aan Holland - poëzie analyse

10.00 - 12.00 

dinsdag 28 januari 2020

Burghardt

Speelgoed van stof

14.30 - 16.30

dinsdag 28 januari 2020

Ark van Oost

Voetreflexmassage

19.45 - 22.15

dinsdag 28 januari 2020

Ark van Oost

Adobe Photoshop

15.00 - 17.00

vrijdag 31 januari 2020

Ark van Oost

 

 

Week 6

 

Kunstbeschouwing

13.30 - 15.30

maandag 3 februari 2020

Ark van Oost

Kunstgeschiedenis: het landschap

13.45 - 15.30

dinsdag 4 februari 2020

Burghardt

Gitaarles voor beginners

18.30 - 19.30

dinsdag 4 februari 2020

Biezantijn

Kennismaken met jezelf

14.00 - 16.00

dinsdag 4 februari 2020

Burghardt

Creatief met alcohol inkt

14.00 - 16.00 

dinsdag 4 februari 2020

Ark van Oost

Workshop Iphone

14.00 - 17.00

dinsdag 4 februari 2020

Hatert

EFT (Emotional Freedom Techniques)

19.30 -21.00

dinsdag 4 februari 2020

Daalsehof

Slim en shape yoga

19.00 - 20.15

woensdag 5 februari 2020

OBG

Van oud maak nieuw

10.00 - 12.00

donderdag 6 februari 2020

Burghardt

Basis Adobe Photoshop

14.00 - 16.00

vrijdag 7 februari 2020

Schakel

 

 

Week 7

 

Oudercursus babygebaren

09.30 - 12.00

maandag 10 februari 2020

Burghardt

Ukelele spelen

18.30 - 20.00

maandag 10 februari 2020

‘t Hert

Filosofische thema's 2

14.30 - 16.30

dinsdag 11 februari 2020

Daalsehof

Duits, vakantiecursus

13.00 - 15.00 

donderdag 13 februari 2020

Schakel

Ontdek je eigen Zielsplan

19.15 - 21.30

donderdag 13 februari 2020

Ark van Oost

 

 

Week 8

 

Opruimen kun je leren 

19.30 - 21.30

maandag 17 februari 2020

Burghardt

Workshop Samsung  smartphone

13.00 - 16.00

dinsdag 18 februari 2020

Hatert

 

 

Week 10

 

Fit met kruiden, beginners

13.00 - 15.00 

maandag 2 maart 2020

Hatert

Fit met kruiden, gevorderden

15.00 - 17.00

maandag 2 maart 2020

Hatert

Percussie, niveau beginners 

19.00 - 20.00

dinsdag 3 maart 2020

Ark van Oost

Percussie, niveau gevorderden  

20.00 - 21.00

dinsdag 3 maart 2020

Ark van Oost

Stemvorming

19.30 - 21.30

dinsdag 3 maart 2020 

Ark van Oost

Keypass

14.00 - 16.00 

dinsdag 3 maart 2020

Hatert

Talentenspel

14.00 - 16.00

dinsdag 3 maart 2020

Ark van Oost

Urban Sketching

14.00 - 16.00 

dinsdag 3 maart 2020

Weeshuis/buiten

Ipad cursus

14.00 - 16.00 

woensdag 4 maart 2020

Hatert

Keuze is reuze

14.30 - 16.30

donderdag 5 maart 2020

Ark van Oost

Yoga - wandelen

09.30 - 10.45

vrijdag 6 maart 2020

Buiten

 

 

Week 11

 

Mozaïek, basis

13.00 - 16.00

vrijdag 13 maart 2020

Hobbycentrum

Mozaiëk voor buiten 

10.00 - 12.30 

vrijdag 13 maart 2020

Schakel

Je kind als spiegel

14.30 - 17.30

vrijdag 13 maart 2020

Ark van Oost

 

 

Week 12

 

Nordic walking, lente gevorderden 

10.00 - 12.00 

maandag 16 maart 2020

Ark van Oost

Nordic walking, lente beginners

10.00 - 12.00 

woensdag 18 maart 2020

Ark van Oost

Maak je eigen zomerschoenen

13.00 - 15.00 

woensdag 18 maart 2020

Ark van Oost

Didoedeldei ik ben zo blij, dreumessen

09.00 - 10.00

vrijdag 20 maart 2020

Burghardt

Didoedeldei ik ben zo blij, peuters

10.00 - 11.00 

vrijdag 20 maart 2020

Burghardt

De natuur dichtbij, antidepressivum

15.00 - 17.00

vrijdag 20 maart 2020

Ark van Oost

 

 

Week 13

 

Ukelele spelen

18.30 - 20.00

maandag 23 maart 2020

‘t Hert

Holistic Pulsing, Bew. Massage

9.30 - 12.30

donderdag 26 maart 2020

Ark van Oost

 

 

Week 14

 

Digitaal fotoboek maken 

13.30 - 16.30

donderdag 2 april 2020

Biezantijn 

 

 

Week 16

 

Oosterse filosofie

14.30 - 16.30

dinsdag 14 april 2020

Daalsehof

Acrylverf gieten (pouring painting)

13.30 - 16.30

donderdag 16 april 2020

Ark van Oost

 

 

Week 17

 

Henna Painting

10.00 - 12.00 

zaterdag 25 april 2020

Ark van Oost

 

 

Week 20

 

Maak je eigen zomerschoenen

19.00 - 21.00

woensdag 13 mei 2020

Ark van Oost

 

 

Week 25

 

Ukelele spelen

18.30 - 20.00

maandag 15 juni 2020

‘t Hert 

 

 

Week 28

 

Ukelele spelen

18.30 - 20.00

maandag 6 juli 2020

Biezantijn

Browser niet ondersteund
Je browser wordt helaas niet ondersteund. Hierdoor kan het zijn dat sommige onderdelen van de site niet volledig werken. Lees hier meer over welke browsers we ondersteunen of update je browser.